محل تبلیغات شما

گفت و گو

زمانی که خبر دانشگاه درمان اعتیاد در جزیره قشم را از زبان جناب مهندس شنیدم، هرروز و هر شب در حال تصویرسازی هستم و دانشگاه را در ذهن خود به تصویر می‌کشم و تصاویری از استفاده روش DST در نقاط مختلف دنیا را می‌بینم و انسان‌هایی که بارنگ‌ها و نژادها و زبان‌های مختلف اما با دردی مشترک در حال درمان و رهایی هستند، عجب تصویری. به یاد چهار سال پیش که وارد کنگره شدم و برای اولین بار صحبت از این دانشگاه را شنیدم می‌افتم، اصلاً به نظرم شدنی و مهم نبود و بیشتر شبیه یک رؤیای دست‌نیافتنی بود اما امروز این رؤیا محقق شده است. دلایل مختلفی باعث شد تا این هدف جناب مهندس از یک ایده به اینجا برسد، مانند نتیجه فوق‌العاده درمان اعتیاد در کنگره ۶۰ و سندهای بی‌نقص آن؛ اما دلیل مهم دیگر، تمکن مالی کنگره ۶۰ است، این قدرت مالی از کجا نشاءت می‌گیرد و چگونه یک NGO می‌تواند به چنین جایگاهی برسد؟ ازاین‌رو با یکی از اعضای لژیون سردار و دنورهای نمایندگی ارتش گفتگویی کردم تا به پاسخ سؤالاتم برسم.

مسافر اکبر با تخریب متادون و شیره، وارد کنگره ۶۰ شد و بعد از طی کردن ۱۰ ماه و ۲ روز، طول درمان یا سفر اول، زیر نظر راهنما و دیدبان محترم کنگره ۶۰ آقای سعید نمکی، درمان شد.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

کنگره ,درمان ,۶۰ ,دانشگاه ,یک ,مالی ,کنگره ۶۰ ,درمان اعتیاد ,اعتیاد در ,در حال ,دانشگاه را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leta's page unsipcountvi ورزش پهلوانی مطلب برتر Sourgh boltpresathas کدآنلاین علم رباتیک فنجون-دنیای قالب و ابزار طراحی سوسنـگرد، پرچم نخل