محل تبلیغات شما

چهاردهمین جلسه از دوره هجدهم سری کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره 60، نمایندگی ارتش در روز شنبه آبان ماه 1398 با دستور جلسه DST و تجربه من از سایر روشها  با استادی مسافر حسین و نگهبانی مسافر داوود و دبیری مسافر علی راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و خوشحالم که در خدمت شما عزیزان هستم. همان‌طور که دبیر گرامی هم فرمودند دستور جلسه امروز (دی اس تی) و تجربه من از سایر روش‌هاست. به نظر من تجربیات مسافران سفر دوم از این دستور جلسه می‌تواند نقطه عطفی برای سفر اولی‌ها باشد تا باایمان بیشتر بتوانند سفرشان را ادامه دهند؛ چراکه بدون تعصب، باید گفت: تنها راه درمان اعتیاد، روش (دی اس تی) است و بقیه روش‌ها به نتیجه نمی‌رسد. همان‌طور که آقای مهندس هم گفته‌اند: دنیا هنوز به نقطه صفر اعتیاد هم نرسیده است. وقتی دقت می‌کنیم می‌بینیم داروهای زیادی برای ترک اعتیاد به وجود آمد، مثل هرویین، متادون، بوپرونورفین و. و در ادامه خود این داروها تبدیل به مواد مخدر شد که هم‌اکنون می‌بینیم بسیاری از افراد با تخریب همین داروها وارد کنگره۶۰ شده و به درمان هم می‌رسند.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

هم ,مسافر ,دستور ,جلسه ,همان‌طور ,جایگاه ,تجربه من ,من از ,اس تی ,دی اس ,دستور جلسه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

thearbiburgfe fefunslames ثبت برند فارسی - مشاوره ثبت شرکت suntajohndo Wendi's receptions Mimizreza قیمت نرده استیل,قیمت حفاظ استیل,قیمت پله استیل,قیمت درب استیل,قیمت نرده شیشه ای دانلود سریال ترکی teosigtosccon دلاوران بیلوار