محل تبلیغات شما

هشتمین جلسه از دوره بیست و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر حبیب، نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر قاسم با دستور جلسه "ازدواج" روز دوشنبه 4 دی ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد.

در جوامع بشری، هرروز و هرلحظه، مشکلات و گره‌های فراوانی دررسیدن به راه ارزش‌ها به وجود می‌آید و کار را سخت و سخت‌تر می‌کند در این میان، افرادی همچون من، این فرصت نصیبشان شده است که عضوی از کنگره ۶۰ شوند و با بهره بردن از آموزش‌های آن، گره‌ها را بازکرده و راه را برای رسیدن به ارزش‌ها و درست زندگی کردن، هموار کنند. ازنظر من؛ این دستور جلسه نیز قصد دارد تا مشکلات و مجهولات ازدواج را روشن کند و اعضا را به سمت کار درست سوق دهد.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا خداوند بزرگ را شاکرم که فرصت خدمت کردن را نصیبم کرد و از نگهبان و دبیر محترم نیز تشکر می‌کنم. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰، (ازدواج) است. امروزه ازدواج کردن تبدیل به عملی سخت و درگاهی اوقات دست‌نیافتنی شده است.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

ازدواج ,کنگره ,جلسه ,دستور ,مسافر ,راه ,شده است ,دستور جلسه ,مشکلات و ,سخت و ,کند و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matthew's blog siostoroutle انجام پروژه های برنامه نویسی miepinmortri باشگاه تیراندازی با کمان کنگره 60 teselyri endless-tears Silver Stars plumtiregre leapasava