محل تبلیغات شما

نهمین جلسه از دوره بیست و ششم سری کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر مهدی و نگهبانی مسافر فرشاد و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه (وادی اول و تاثیر آن، روی من) در روز دوشنبه 8مهرماه 1398 رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا خدا را شاکرم که در این جایگاه قرار گرفتم و از نگهبان و دبیر محترم هم سپاسگزارم که این فرصت را در اختیارم قراردادند. برای وارد شدن به بحث دستور جلسه این هفته (وادی اول و تأثیر آن روی من) در ابتدا باید صورت‌مسئله را بشناسیم و حل کنیم. شناخت موضوع، ما را به تفکر وا‌می‌دارد و درواقع به وادی اول می‌رسیم (با تفکر ساختارها آغاز می‌شود، بدون تفکر آنچه هست روبه‌زوال می‌رود). ساختارها درواقع تمام اعمالی است که ما برای انجام کارهای روزانه‌مان، مثل خرید کردن یا درمان اعتیاد، انجام می‌دهیم. تفاوت انجام درست یا غلط کارهایی که انجام می‌دهیم به نحوه و میزان تفکر ما برمی‌گردد، یعنی تا چه حد و چگونه فکر می‌کنیم.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

تفکر ,انجام ,وادی ,مسافر ,اول ,دستور ,وادی اول ,روی من ,اول و ,در ابتدا ,انجام می‌دهیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Donald's blog William's game niaterrocu پایا الکترونیک ایران www.powerbook.ir Sharon's notes trodidanvir froncongcomwa شهر سلامتی زیبایی اندام فروشگاه دیجی کالا