محل تبلیغات شما

نهمین جلسه از دوره بیست و هشتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر علی، نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر علی با دستور جلسه  وادی سیزدهم و تاثیر آن روی من» روز چهارشنبه 29 مردادماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

از نگهبان و دبیر عزیز سپاسگزار هستم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا بتوانم خدمت کرده و آموزش بگیرم. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ (وادی سیزدهم) است. پایان هر نقطه، سرآغاز خط دیگری است. به خاطر دارم که اولین روزی که وارد کنگره ۶۰ شدم با مشاور تازه واردین صحبت کردم و مشاوره شدم اما به دلیل اینکه همسرم عازم مسافرت یک ماه بود، تصمیم گرفتم تا در این‌یک ماه خوب موادم را مصرف کنم و بعدازآن وارد کنگره شده و سفر کنم؛ اما بعد از سه روز متوجه شدم که این کار درست نیست و غیرتم قبول نمی‌کند که این کار را انجام دهم پس همین شد که به کنگره آمدم سفرم را آغاز کردم.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

کنگره ,کار ,مسافر ,شدم ,وادی ,سیزدهم ,که این ,وارد کنگره ,وادی سیزدهم ,کنگره ۶۰ ,این کار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Christopher's collection دکتر مهدی مجیدی راد انجمن علمی حقوق دانشگاه پیام نور دلیجان غزل عاشقانه2 خرید بلیط ارزان لحظه آخری matgeschhaca دلنوشته های یک واحد انسان صنایع چوبی صالحی پایگاه خبری تحلیلی فیروز پرس دانلود آهنگ جدید 2013 | آسمان موزیک