محل تبلیغات شما

دوازدهمین جلسه از دوره بیست و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر دانیال، نگهبانی مسافر فرهاد و دبیری مسافر علی با دستور جلسه حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است ؟» شنبه 07 تیرماه ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

خداوند را شاکرم و از نگهبان و دبیر عزیز تشکر می‌کنم که بار دیگر، این فرصت را در اختیار من نهادند تا بتوانم ضمن آموزش گرفتن، خدمت کنم. همان‌طور که میدانید دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ (حرمت، چرا رابطه کاری و مالی در کنگره ممنوع است)  هست.  حرمت در کنگره ۶۰ چیست و چه نقشی در درمان و رهایی ایفا می‌کند؟ کنگره ۶۰ هر هفته تعداد بسیار زیادی رهایی و درمان دارد و انسان‌های بسیاری در اینجا و تحت متد درمان (دی اس تی) درمان می‌شوند، شعبات بسیاری در سراسر کشور تأسیس‌شده و هم‌اکنون، مشغول به کارند اما با تمام این تفاسیر در کنگره ۶۰ کمترین مشکل، ناامنی، شک و شبهه و ترسی وجود ندارد و کسانی که وارد کنگره ۶۰ می‌شوند امنیت، صداقت، محبت و امید به رهایی را با گوشت و پوست‌واستخوان خود حس می‌کنند.

سیستم ایکس متعادل

لژیون درمان وابستگی به مصرف دخانیات(ویلیام وایت)

عجایب خلقت؛ جشن اولین سال رهایی مسافر احسان

کنگره ,درمان ,۶۰ ,مسافر ,رهایی ,دستور ,کنگره ۶۰ ,در کنگره ,کاری و ,رابطه کاری ,و مالی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوای محبت وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم گنج یاب fiemounbangmel پرواز موزیک ادبیات عشق Michele's style تبلیغات و بازاریابی مد کاردرارتفاع وایمنی درارتفاع